GBS/CIDP – Przeciwskazania

Jesteśmy na wczasach… w tych jurajskich lasach… la, la, la.
Dobrze. Przyznaję. Nie w jurajskich lasach i nie na wczasach. wczasy brzmią tak miło… komunistycznie. Jestem na urlopie. Siedzę w hotelu. Pożarłam właśnie wielką szarlotkę (widzisz Mamo, nie odchudzam się).
Tak, tak. Nie kłamię. Esencja dzisiejszych czasów. Laptop na kolanach. Wi-Fi w laptopie. Internet dostępny w każdym miejscu. Nie 🙂 nie jestem uzależniona. Po prostu się relaksuję.
Tak, pracuję na urlopie. Ale co to za praca? Pisanie kilku stron dziennie to sama przyjemność. Jak Bum Cyk Cyk 🙂 (piję sam sok, bez alkoholu, bo alkohol to mój wróg!)
A czym to ja chciałam?
Aaaa. O przeciwskazaniach.
W pakiecie wypoczynkowym mogę wybrać sobie zabiegi w Spa. Zainteresowana zaczęłam przeglądać ulotkę z ofertą. Mikrodermabrazja, coś tam beziglowego, peeling kawitacyjny. Wow. Super. Taaaki wybór. Pomyślałam, że wybiorę metodą eliminacji. Może któryś z tych zabiegów nie jest wskazany dla osoby po chorobie autoimmunologicznej? Zaczęłam szperać. Opisy zabiegów można znaleźć prawie wszędzie. Gorzej z przeciwskazaniami.
Znalazłam. Cholera. Zaczęlam sprawdzać też inne zabiegie, którymi i tak nie byłam zainteresowana. Z ciekawości. Nie wiedziałam, że jest aż tyle przeciwskazań.
Jeśli jesteś po GBS/CIDP to lepiej daruj sobie specjalistyczne dbanie o wygląd 😉 Kosmetyka i owszem, ale przy dermatologia kosmetyczna… lepiej skonsultować się ze specjalistą.
Przynajmniej jeśli chodzi o:
– depilacja laserowa,
– lipoza, adipocytoliza
– wypełnianie zmarszczek kwasem hialurynowym
– oczywiście botox,
– mezoterapia,
– miękki lifting,
– niektóre peelingi chemiczne.
Znacie inne przeciwskania?

Jeden komentarz na temat “GBS/CIDP – Przeciwskazania”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: