GBS atakuje …

Przepraszam, że ostatnio milczę, ale mam ręce pełne roboty. I to już nie chodzi o pracę w pracy 🙂 Zapewne dzięki Waszej akcji smsowej i większej widoczności bloga  zalały mnie emaile. Mam nadzieję, że to z powodu większej widoczności a nie tego, że GBS staje się coraz mnie rzadki 😦 Jeszcze nigdy nie rozmawiałam z tyloma nowymi chorymi w jednym tygodniu.
U jednej chorej byłam dziś w szpitalu. Starałam się pomóc jej się oswoić z tym, że trzeba czekać, że najważniejszy jest czas, i cierpliwość.
To jest okropne, że w dzisiejszych czasach, przy dzisiejszym rozwoju medycyny można próbować zatrzymać rozwój choroby a potem czekać tygodniami na polepszenie.
Napiszcie proszę, co wg Was może pomóc przetrwać ten czas?

3 myśli na temat “GBS atakuje …”

 1. Mą wielką, niespełniona przez otoczenie, tęsknotą., i Tym co pomga w przezwyciężeniu chorubska jest teraz muzyka. W środę idę do szpiala na kolejną rehabilitację, o tyle lepiej mi tam będzie bo zabieram mp3. A nastawinie w gbsie jest podtawą powrotu do zdrowia. Nawet jak przypominam sobie gdy leżałem bezwładnie to myślałm żeby puszczać mi moją ulubioną muzykę.

  Polubienie

  1. Muzyka 🙂 To jest to! A jaka muzą bierzesz ze sobą? Ciężkich treningów i zadowalających efektów! Odpoczniesz sobie od domowych klimatów, spocisz się na sali ćwiczeń … Żyć nie umierać 😉

   Polubienie

 2. Biorę ze sobą np, „męską muzykę” Waglewskiego i Maleńczuka, Apocalipticę, B. Marleya,Borysewicz-Kukiz, Bjork, Deep purple, Dire straits, Dream theatre, kilka Metalic, Możdżer, Pet Metheny, Osbourn,…….To pozwoli i się spocic i zmęczyć i tak po dniu treningów fajnie będzie się przy tych dźwiękach się rozluźnić.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: