Ona czy ja? – część XII

Środa,3 sierpień – wieczór

Oliwkama świetnych rodziców. Nie marudzą i pozwalają jej oraz jej bratu na wszystko.Wszystko. Naprawdę! Mają do nich zaufanie.

Mogąna przykład biegać po hotelu. Nie rodzice. Same dzieci. Oliwka ma sześć lat.Jej brat trzy. Każde z nich robi to, na co ma ochotę. Można? Można. A moirodzice nieprzerwanie marudzą. Cytuję. Basen jest niebezpieczny, bo można doniego wpaść i się utopić. Dzieci nie mogę biegać same, bo przy hotelu jestruchliwa ulica, a teren hotelu niezamknięty. Wszędzie jest mnóstwo obcych ludzii dlatego muszą mieć mnie na oku. Zwłaszcza po tym, jak walnęłam głową w drzwi.Koniec cytatu.

RodziceOliwki w ogóle nie krzyczą. Chyba nawet mało mówią. Do siebie i do dzieci.Wczoraj na przykład zgubił się brat Oliwii. Moja mama nazywa go Wpadka. Słyszałamjak moi rodzice śmiali się, że dokładnie w tej samej minucie, w której mamaOliwki mówiła mojej mamie jak ma na imię powiedziała też, że Wiktor jest wpadką.

Oczym to ja myślałam? Aha. Wiktor zgubił się. Odszedł w stronę ulicy, gdy jegorodzice grali w ping-ponga. Wiktor chciał grać z nimi, ale był zbyt mały i niedosięgał do stołu. Zaczął płakać. Rodzice zlekceważyli go, a on odszedł.Piłeczka radośnie odbijała się o stół. Ping, pong, ping, pong. A oni popijającw przerwach piwko walczyli zawzięcie o wygraną. Zwyciężył tata Oliwki. Pokilkunastu minutach odpoczynku mama Oliwki stwierdziła, że dawno nie widziałaWiktora. Zaczęła go szukać. Moja mama pomagała jej i była bardziej przerażonaniż ona. Wiciu znalazł się restauracji. Nic mu się nie stało.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: