Nowa Sól – After party!

Na piątkowym spotkaniu autorskim w Nowej Soli gościem specjalnym miał być najmłodszy GBS-wiec Kuba Krysiak, którego stali bywalcy mojego bloga znają dobrze. To właśnie Kubuś uśmiecha się do Was ze zdjęcia w prawej kolumnie bloga.
Niestety Kuba kilka dni walczył z gorączką i na spotkanie przyjechały jego zielone żaby. Kubuś został w domu.
Cóż, nie przyszła góra do Mahometa, więc po spotkaniu my zabraliśmy żaby i Anię, mamę Kubusia i pojechaliśmy poznać dzielnego fightera.

Spotkanie miało miejsce kilka dni tema a ja jestem pod ogromnym wrażeniem. Kuba jest niesamowity (ma to pewnie po rodzicach).
Kuba choruje od trzech lat. GBS, jak sycylijska mafia rozgościł się w jego organiźmie i zepsuł chyba wszystko co tylko mógł. Kuba miał wtedy rok.
Nie potrafię wyobrazić sobie tego, co czuli jego rodzice, gdy ich marzenia o pięknym domu i świetlistej przyszłości przegoniła czarna, wredna rzeczywistość.
Życie nie jest sprawiedliwe…
Jestem jednak pod ogromnym wrażeniem. Kuba to cudowny chłopiec, który jest ciekawy świata, uśmiechnięty i pełen optymizmu.

Patrzyłam na Kubę i miałam wrażenie, że on po prostu jest nieśmiały, dlatego siedzi na kolanach Ani. Że zaraz ciekawość pokona nieśmiałość i Kuba wstanie lub poraczkuje w stronę bawiących się w rogu pokoju dziewczynek.

  

I patrzyłam jak pięknie trzyma głowę sam.
Zapewniam Was, że nie ważne czy ma się głowę pełną marzeń czy nie, okropnie trudno jest utrzymać ją w pionie, razem z plecami, gdy mięśnie popieścił GBS. Kosztuje to wiele wysiłku. Kuba daje radę.
Dzięki ogromnemu wysiłkowi – przede wszystkim swojemu (bo regularnie ćwiczy), ale także rodziców (bo otaczają go ogromną troską i wielką miłością) i wszystkich ludzi dobrej woli (od cioć rehabilitantek, przez dalszą rodzinę … nie jestem chyba w stanie wymienić wszystkich).

Ty również możesz pomóc temu małemu przystojniakowi w dalszej rehabilitacji – przekazując 1 % swojego podatku …
http://www.kubakrysiak.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=105&Itemid=98

Jeden komentarz na temat “Nowa Sól – After party!”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: