Głos Wielkopolski

Patrzę na okładkę dzisiejszego Głosu Wielkopolskiego i rozpiera mnie duma. Zespół Guillain-Barre na pierwszej stronie Głosu 🙂 (nad zdjęciem faceta w okularach obejmowane przez kobietę). Zobaczcie sami !

  

 

 

A w dodatku – magazyn polecam tekst Alicji Lehmann 🙂
Tu pełen tekst:
http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/484612,zespol-guillaina-barrego-z-ta-choroba-da-sie-wygrac,id,t.html

  

6 myśli na temat “Głos Wielkopolski”

 1. Przeczytałem i jestem pod wrażeniem.Bardzo podobała mi się,. Mimo że dotyczy upierdliwego choróbska,jest mądrą, inspirującą i pouczającą opowieścią o ludzkich zmaganiach z własną słabością. Pomimo bólu, cierpienia i strachu jest optymistyczna, masz kochającego męża i córeczkę, którzy dopingują cię do powrotu do normalności.Tyle tu pozytywnych wibracji,chcę żeby i troszeczkę mnie się udzieliły, od lat nie gościły we mnie takie klimaty.Siła mózgu jest olbrzymia i dzięki twej książce powróciłem z „bocznego toru życia”. Czasem w życiu miłość jest wszystkim co człowiek ma, tym bardziej w takich życiowych zakrętach jak gbs, gdy człowiek leży bezruchu, to miłość bliskich i ich wyrozumiałość bardzo pomaga w powrocie.

  Polubienie

 2. Przeczytałem i jestem pod wrażeniem.Bardzo podobała mi się,. Mimo że dotyczy upierdliwego choróbska,jest mądrą, inspirującą i pouczającą opowieścią o ludzkich zmaganiach z własną słabością. Pomimo bólu, cierpienia i strachu jest optymistyczna, masz kochającego męża i córeczkę, którzy dopingują cię do powrotu do normalności.Tyle tu pozytywnych wibracji,chcę żeby i troszeczkę mnie się udzieliły, od lat nie gościły we mnie takie klimaty.Siła mózgu jest olbrzymia i dzięki twej książce powróciłem z „bocznego toru życia”. Czasem w życiu miłość jest wszystkim co człowiek ma, tym bardziej w takich życiowych zakrętach jak gbs, gdy człowiek leży bezruchu, to miłość bliskich i ich wyrozumiałość bardzo pomaga w powrocie.

  Polubienie

  1. vel Fart 🙂 Bardzo się cieszę, że mimo wszystko sięgnąłeś … i że się podobała.Kopiuję Twoja opinię do działu z recenzjami (Wasze recenzje)pozdr

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: