Pytanie na śniadanie

Kto wyłączy mój mózg? to dobre pytanie … między innymi na Pytanie na Śniadanie.
Pytanie padnie w najbliższy poniedziałek – TVP 2 – Pytanie na śniadanie – ok. 9.30.
Zapraszam do obejrzenia. Może padną też jakieś odpowiedzi? 😉

P.S. Tu link do nagrania:okładka http://www.tvp.pl/styl-zycia/magazyny-sniadaniowe/pytanie-na-sniadanie/wideo/umysl-uwieziony-w-nieruchomym-ciele/5753969

 

KUP KSIĄŻKĘ: http://www.empik.com/kto-wylaczy-moj-mozg-opiat-bojarska-joanna,p1044867903,ksiazka-p

6 myśli na temat “Pytanie na śniadanie”

 1. Pan Kamel przeczytał książkę i dzięki temu pozwolił autorce powiedzieć to wszystko ,co najważniejsze i mam nadzieję , że po tym wywiadzie szeroka rzesza czytelników sięgnie po tę wspaniałą lekturę.Wywiad bardzo ciekawy.

  Polubienie

 2. Do książki „Motyl i skafander” nawiązywał p.Kamel w rozmowie z Joanną porównując z „Kto wyłączy mój mózg?” mówiąc, że ta pierwsza jest straszna a ta druga optymistyczna…Ta pierwsza pisana była „mrugnięciem powieką” jedynym środkiem komunikacji jakim autor w wyniku choroby mógł się posługiwać…napisał książkę swojego życia i 3 dni przed jej wydaniem zmarł.Ta druga pisana była po chorobie, „po wyjściu na wolność” jako świadectwo zwycięstwa. Optymistyczna, humorystyczna, lekka…Ta pierwsza pisana przez mężczyznę, ta druga – kobieca.Jedną i drugą czytałam z namaszczeniem…Przeczytajcie. Oceńcie samiAle proszę nie porównujcie!

  Polubienie

  1. Trudno porównywać Motyle, Mózg czy Nic śmiesznego Hellera. Ale nie wątpliwie, z tych pozycji ładunek humoru największy jest w Mózgu. I chodziło by to pokazać. Sama spotkałam się ze zdaniem jednej z dziennikarek, że długo nie mogła zabrać się za czytanie Mózgu, bo była przekonana, że będzie to dolinujące doświadczenie, marudzenie o chorobie itp. A gdy już się zabrała, to nie mogła się oderwać.

   Polubienie

  1. Dziękuję. Po raz pierwszy telewizyjnie czuję się usatysfakcjonowana. Była gra wstępna, rozmowa właściwa i satysfakcjonujące zakończenie 😉 To lubię …

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: