Romans z M.

Powinnam pisać teraz coś zupełnie innego. Ale niestety, jestem rozproszona 😉 Nie mogę się skupić na zadaniu. Zwłaszcza, że trafiłam na rewelacyjny artykuł.
Spodobał mi się już jego tytuł. Romans z mózgiem. Wow. Dla mnie brzmi to niesamowicie intrygująco. Bo nie dość, że mózg jest najbardziej seksownym organem. Nie dość, że za chwilę będziecie mogli przeczytać „Kto wyłączy mój mózg?”. Nie. Mózg to moja fascynacja.
To w nim można znaleźć siłę, dzięki której osiąga się założone cele. To on produkuje myśli. Pozytywne, budujące wszystko co nas otacza. Ale też te negatywne. Pstryk. I nagle wszystko jest okropne, nie do zaakceptowania.

Artykuł dotyczy programowania neuro-lingwistycznego. Brzmi odpychająco? Ale polega na świadomym ukierunkowaniu swojego mózgu, tak by być szczęśliwym.
Twoje życie na lepsze możesz zmienić tylko Ty! A właściwie twój mózg, który kontroluje wszystko co robisz, mówisz, czujesz czy myślisz.
Proste?

Na pewno bardziej skuteczne niż szukanie przyczyny swoich porażek w innych, użalanie się nad sobą, i oczekiwanie aż ktoś zrobi coś za Ciebie!
DObranoc!

A dla chętnych podaję link do artykułu.

http://www.onaonaona.com/osobowosc/romans-z-mozgiem-anna-barauskas-markowska/

 

2 myśli na temat “Romans z M.”

  1. Wiara czyni cuda. I pod wpływem artykułu o NLP, do którego link zamieściłaś, umożliwiłaś mi poczytanie o tych prawdach, przypomnienie ich sobie. W Polsce takie teksty są traktowane jako „oszołomiarskie” jako niezbyt poważne, traktujące o sprawach, które nie wiele mają wspólnego z prawdziwym życiem. Ale ja osobiście jestem przykładem, że to działa 1)poważna choroba 2) przeszczep szpiku od dawcy niespokrewnionego3)mozolne wychodzenie z gbs, ale od momentu gdy mózg mi nie przeszkadza jest to znacznie szybsze4)wiele spraw po prostu zaczyna układać się po mojej myśli bo jestem dobrej myśliGłęboko jestem przekonany o potędze umysłu i zaczynam ,od nie dawna traktować swój mózg jako skarb między uszami.Dzięki.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: