Blondynki i Dzikie Żądze

Byłyśmy wczoraj w teatrze. Dwie zakręcone blondynki.  Paula i ja. Teatr Bajka – same znane twarze Korcz, Zającówna, Rozmus, Friedmann i Karol z Familiady. Przedstawienie pod tytułem Dzikie Żądze. Miało być o realizacji swoich ukrytych pragnień seksualnych. Nie, żeby nas to interesowało 😉 Poszłyśmy w zastępstwie, za chorą mamę i nieobecnego tatę. Stanęłyśmy w tłumie na hallu, ale gdy okazało się, że już przedstawienie powinno się zaczynać, a my nadal stoimy przed salą zaczęłyśmy się nerwowo rozglądać. W końcu drzwi do sali zostały otwarte a my zauważyłyśmy, że na balkony są wypełnione ludźmi po brzegi. Masakra! My też miałyśmy bilety na balkon, a stałyśmy nie potrzebnie na hallu. W jednej chwili spojrzałyśmy na drzwi po lewej. Co jakiś czas ktoś tam wchodził. Idziemy! – stwierdziłyśmy i pewnie ruszyłyśmy za drzwi.
Długi korytarz nie wyglądał zachęcająco. Nigdzie nie mogłyśmy znaleźć schodów, które prowadziłyby na balkon. Dwie siedzące kobiety przyglądały się nam uważnie.
– A Panie na scenę? – spytała w końcu jedna z nich.
– Nie, jeszcze nie.
– Nie. My na balkon. – odpowiedziałam i spojrzałam na nią uważnie, znam ją, znam, tylko skąd? – Ale to chyba nie tutaj.
– No chyba nie tu – potwierdziła uśmiechnięta kobieta. Jakieś 20 centymetrów przed nią w końcu zjarzyłam kto to. Zającówna! Cholera weszłyśmy za kulisy, gdyby nas nie zatrzymała to wyszłybyśmy na scenę:) Bosko.
Trzeba umieć błądzić!

5 myśli na temat “Blondynki i Dzikie Żądze”

  1. Super! Aż ciśnie się na usta … blondynki… hihih :)Podobało się chociaż przedstawienie, czy nic nie widziałyście z tych wypchanych balkonów?

    Polubienie

  2. „Ważne są dni których nie znamy” „…i tak warto żyć” nigdy przecież nie dowiemy się co nas jutro spotka jeśli tego dnia nie przeżyjemy.To może mieć głębszy sens w kontekście gbs.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: