Promocja książki

Wszystkich, którzy czekają na „…mózg” informuję, że kiedyś się w końcu ukaże, ale na pewno nie będzie to czerwiec 😉 Skoro autostrady mogą spóźnić się na EURO, to czymże jest małe opóźnienie książki? Książka nie zając, nie ucieknie. Wręcz przeciwnie – leży i czeka. Hm, jakby się tak zastanowić nad winnym opóźnienia, to biję się w plecy łapką na muchy 😉 Uparłam się, że chcę i to i tamto. Nie zadowalają mnie standardowe oferty. Musi być lepiej 🙂 Uparłam się, załatwiłam i będę dozgonnie wdzięczna dwóm cudownym kobietom – Manuli K. i Ani M. za recenzje wykonane w tempie ekspresowym, mimo braku wolnego czasu i oczywiście za ciepłe słowa.

***

Małymi kroczkami tup, tup, tup zbliżamy się do momentu, w którym wiadome będzie skąd wziął się tytuł „Kto wyłączy mój mózg?” 🙂

Zbliżanie spowodowało, że wczorajszy wieczór spędziłam w studiu muzycznym Jokera. Joker zajmuje się udźwiękowieniem filmu promocyjnego. Dźwięk niezbędny jest do tego, by podkręcić emocje wyrażane obrazem!
Tak więc w jednym studiu zasiadła autorka i twórca muzyki 🙂
Twórca zaprezentował szkielet utworu. Autorka zacietrzewiła się. Muzyka była interesująca, ale przywoływała w niej skojarzenia zupełnie innych, niż posiadane, obrazów.
– A jaka muzyka będzie pasowała? – spytał Joker.
– Taka, o jakiej pisałam w scenariuszu. Ma być optymistycznie.
– Optymistycznie czyli jak?
OOO. W tym momencie dotarło do mnie, że muzyka dla mnie to całość, nie potrafię rozbierać jej na części. Optymistycznie to optymistycznie. Tak, by po wysłuchaniu jej chciało się żyć, śpiewać, tańczyć. Mogę każdy tekst zmienić na bardziej optymistyczny… ale nie potrafię powiedzieć jak powinna wyglądać optymistyczna muzyka. Nie potrafię zanucić. W głowie pustka. Zero wyobraźni muzycznej :))) Dziwne uczucie.

Muzyka powstaje (w wersji bardziej optymistycznej niż pierwowzór) i mam nadzieję, że wkrótce 😉 będę mogła zaprezentować Wam dwuminutowy film promocyjny.
A dla tych, dla których dwie minuty to za długo powstanie trzydziestosekundowa reklama książki!!

2 myśli na temat “Promocja książki”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: