Multikino za 11 zł

Skorzystaliśmy dziś z Jackiem z oferty Multikina. Powody były dwa. Po pierwsze tani kinowy weekend w multikinie a po drugie i ważniejsze dzień bez Julki. Lubimy robić sobie maraton kinowy 🙂 A skoro można mieć dwa bilety w cenie jednego, to grzech nie skorzystać.
Pierwszy wybór padł na Piranie 3D. Jacek chciał koniecznie zobaczyć coś w 3D innego niż bajka dla dzieci. Może dlatego wybrał bajkę dla dorosłych … chociaż po obejrzeniu powiedziałabym, że to była bajka dla nastolatków. Mnóstwo krwi, głupie żarty, alkohol lał się strumieniami, panienki kręciły tyłkami i wpychały nagie biusty przed obiektyw. Wszystko w 3D. Nie wiedziałam czy się bać, czy śmiać się, czy płakać ? 🙂 Zwłaszcza gdy jeden z bohaterów wystękał z oburzeniem po spotkaniu z piraniami:
– Odgryzły mi penisa ….
Po czym kamera pokazała głęboką wodę, w której jak strzała w dół zasuwał penis. Jedna z piranii rzuciła się na niego, pogryzła i wypluła … a sala pełna nastolatków wybuchnęła śmiechem.
Wspominam o tym, bo ten bohater bez penisa przypominał mi kolegę Jarka. Wyluzowany, lubiący się bawić bohater chwilami był zabawny, a chwilami zupełnie nie z tego świata. Prawie jak Jarek.  Wsiadało się do niego do samochodu zimą a on nagle odzywał się:
– Cicho! Bądź cicho!
– jestem cicho….
– Ciiii, słyszysz? – mówił ściszonym głosem i oglądał się tajemniczo dookoła.
– Co?
– Słyszysz? To moja kurtka!
– ???!!!!
– To moja kurtka oddycha!
– Słucham?
– Słuchaj, słuchaj! Mam kurtkę z Gortexu, ona sama oddycha….

P.s. Drugi film, który obejrzeliśmy to Śniadanie do łóżka. Ciśnie mi się na usta pytanie – dlaczego w zwiastunach polskich komedii wykorzystywane są wszystkie śmieszne teksty z całego filmu?

2 myśli na temat “Multikino za 11 zł”

  1. Zawsze tak jest, że „najśmieszniejsze” sceny są w zwiastunach. Ostatnio ubawiłam się na „Łatwym szmalu”. Film z 1990 roku, włączyłam przez przypadek. Lekki a humor nie jest naciągany i wymuszony.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: