My jesteśmy muchomorki :)

Wtorek. Julka kończy antybiotyk, kaszel jej przeszedł. Super. W czwartek będzie mogła iśc do przedszkola. Bo przez to siedzenie z nią w domu wszyscy mamy zaległości – Jacek, ja i Babcia. I w pracy i w przygotowaniach przedświątecznych.

Patrzę się na moje dziecko a na jej ciele pojawiły się czerwone kropki.Trzy. Dzisiaj kropek jest ponad 30. Dopadła ją ospa. Na święta 😦 Szkoda. Zwłaszcza, że ani ja, ani babcia ospy nie miałyśmy … więc zapewne za jakiś czas też będziemy muchomorkami (całe w białe kropki:))

 

Aaa, i chciałam jeszcze napisać, że któregoś dnia w tym tygodniu przeżyłam chwilę grozy. Wchodzę na onet. Wpisuję adres mojego bloga. Patrzę na ekran i oczom nie wierzę – blog o podanym adresie nie istnieje. W pierwszej chwili pomyślałam, że i tak ostatnio mam coraz mniej czasu i przynajmniej nie będę więcej pisać. Ale jak sobie pomyślałam, że zniknęły moje opowieści o czasie choroby, Wasze opowieści, i te wszystkie informacje dotyczące GBS, ktore udało się zebrać przez te półtora roku, to zrobiło mi się okropnie. Chciałam kogoś opierdzilić, ale kogo? Na szczęście następnego dnia wszystko funkcjonowało jak wcześniej, a ja chyba wydrukuję co ważniejsze rzeczy …… w razie co 😉

Jeden komentarz na temat “My jesteśmy muchomorki :)”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: