Oczekiwania na ośmy dzień tygodnia

 Powoli, po cichutku żeby nie zapeszyć przygotowuję się na sobotę. Czekam na nią od dawna, ale nawet sama przed sobą udaję,  że nie czekam. W młodości 😉 czytałam opowiadanie Marka Hłasko „Ósmy dzień tygodnia” i jakoś we mnie zostało do dziś. Młodzi ludzie umawiają się na spotkanie/randkę/ich pierwszy raz. Każdy z nich ma swoje, przepiękne wyobrażenie tego jak będzie. Czekają i czekają. Aż w końcu nadchodzi ten dzień a to co ich spotyka mając 18 lat nazywałam wielkim chamstwem, nieszczęściem, masakrą (nie napiszę jak dziś bym to nazwała, bo wyszłoby na jaw jaka jestem stara i  wredna).

Wracając do przyjemniejszych spraw … jeśli tylko nic nie popsuje nam planów – to w sobotę odstawiamy naszego przekochanego Dzidziola do babci …. na wakacje … i odbierzemy go w niedzielę  hehehe  ale nie tą zaraz po sobocie  wrr tylko w następną.

Zostaniemy w domu sami na osiem dni! Wyobrażacie to sobie? 8 dni. Oj będzie się działo, kino, wieczory filmowe, wypady na miasto …. oj oj oj  Będę spała tak długo jak tylko mi się zamarzy, może nawet wogóle nie wstanę z łóźka.

Ale czad.

A tak jakby ktoś nam zazdrościł takiej babci, to dodam, że babcia ma ochotę na większą liczbę wnuków i liczy, że jak zostaniemy sami to nad tym popracujemy …

Hm, ale żeby nabrać ochoty na kolejne dziecko to ja bym musiała mieć wolnych z 8 tygodni a nie marne 8 dni 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: