O wyższości kobiety :)

Mam ostatnio dużo styczności z problemami. Na szczęście nie swoimi. Innych kobiet.

Tak się właśnie zastanawiałam, że wszystkie kobiety (z maleńkimi wyjątkami) są do siebie bardzo podobne. Ale niewątpliwie są o wiele bardziej skomplikowane od facetów.

No bo tak. O czym myśli przeciętny nastolatek – o seksie. Milion razy na minutę. A nastolatka dla odmiany zastanawia się – czy mu się podobam, czy będzie ze mną chodził, czy mnie pocałuje.

Młoda kobieta nadal myśli o mężczyźnie swego życia – czy mnie kocha, czy zamieszkam z nim, czy będziemy mieli dzieci, ewentualnie w bardziej negatywnych przypadkach-  czy do mnie wróci, czy się zejdziemy, czy mnie jeszcze kocha. A młody mężczyzna myśli o … seksie. Milion razy na minutę.

Głowę kobiety zamężnej zaprzątają pytania – co ugotować na obiad, kiedy zrobić zakupy? Czy dziecko rozwija sie prawidłowo? a jeśli ma problemy z mężem to dodatkowo czy on mnie zdradza? z kim? A młody małżonek myśli dla odmiany o seksie – jeśli jest młodym tatą to może trochę mniej niż milion razy na minutę, bo jest zmęczony, niewyspany.

A kobieta dojrzała? o czym myśli ? Jeśli wiedzie szczęśliwe życie rodzinne to o tym co młoda mężatka – obiad, praca, zakupy, zdrowie, nowa kanapa itp. jesli jest nieszczęśliwa to zastanawia się – może zmienić faceta? czy stać mnie na to? ale każdy facet ma swoje ułomności, więc może nie zmieniać, bo wpadnę z deszczu pod rynnę.

A dojrzały facet ? …. Hm, logiczne, myśli o seksie, im bardziej dojrzały z tym mniejszą częstotliwością bo litry wypitego alkoholu, wypalonych papierosów itp. uszkodziły mu neurony i myśli nie przychodza tak szybko jak kiedyś ….

Tak, wiem, że jest to duuuże uproszczenie. Ale przecież wiadomo, że faceci są nudni 🙂  mają w głowie zawsze jedną rzecz. Mysli kobiety w większości krążą wokół mężczyzny, ale zobaczcie na ile sposobów, z jakim różnym ładunkiem emocjonalnym, przeanalizowane z każdej strony. Hm, cieszę się, że jestem kobietą 🙂

Jeden komentarz na temat “O wyższości kobiety :)”

  1. Kurczę,jestem w szoku!Mówisz(piszesz) dokładnie tak,jak ja zawsze mówię.W skrócie:cieszę się,że nie jestem facetem i uważam,że to gorszy gatunek(o!I obrażalscy!);-))

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: