Magiczny dzień

I w końcu nadszedł ten dzień. Dzień moich urodzin. 32 lata temu przyszłam na świat. I przeżyłam juz tyle swoich urodzin … a jednak nadal mogą byc one magiczne. Hm, oczywiście zdarzały się smutne urodzinki – np. wtedy kiedy będac w podstawówce dostalam od rodziców jako prezent bordową spódnicę sztruksową – mama była dumna, ze udało jej się kupić takie cudo, a ja byłam przerażona, ze będę musiała ją nosić…a ja nie lubię spódniczek. Był płacz. Wykład taty, że z prezentów trzeba się cieszyć …. Jak trzeba, jak to jest masakra? No i humory poprawiły się dopiero wtedy kiedy mama przyniosła do domu jakiś tani komiks. Super. To lubię.

Co roku słyszy się te same życzenia: szczęścia, miłości, spełnienia marzeń, pieniędzy, dzieci, zdrowia. Itp. Itd. W tym roku wszyscy życzyli mi tylko zdrowia. No prawie wszyscy. Zdrowia, zdrowia i przede wszystkim zdrowia. No tak. Chwilami czułam się jak 90 letnia babcia – babciu życzę ci zdrowia (no bo co innego ci potrzebne? tylko zdrowie, zebyś długo żyła) ale szybko przypomniało mi się, ze to przez GBS.

Ech. GBS odpuścił. Mam nadzieję, ze na zawsze, nie z uprzejmości na urodzinki 😉 Jestem teraz przeziębiona, ale nie czuję rzadnych objawów – drzenia, osłabienia, mrowienia …. Fajnie

Dziś ide z psiapsiółką do wróżki. Taki prezent urodzinowy. Zobaczy jaka przyszłość mnie czeka 😉

AAA, i spotkało mnie dziś coś miłego. Niesamowicie. Dzwoniła do mnie mama. Mama, która szybciej mówi niż myśli i niejednokrotnie zrobiła mi przykrość wypowiadanymi słowami. Niechcąco. Mama dzwoni i mówi, że 32 lata temu zaczęłam już się pchać na świat. I po 10 godzinach byłam już z nimi – 21.05. Poród długi, ale mama jest dumna, że tak sobie radzę. Że jestem wykształcona. Że przedsiębiorcza (bo przecież wiele osób kończy studia i pracują za 800 zł). Że mam super córkę, kochanego męża. Że mamy taki piękny, ekstra dom. Że tak pięknie go urządziłam. Że w końcu dobrze wyglądam (bo przytyłam). Hm, więcej że chyba już nie było … .ale miło było tego posłuchać. Zamiast życzeń.

Bo w końcu te wszystkie że … osiągnęlam ciężką pracą (no może oprócz przytycia, bo to przyszło z łatwością;)) i tylko dla siebie i moich Misi. Ale też jestem z siebie dumna ….

P.S. Aha, i nie mam zamiaru siąść na laurach, nadal będę zdobywać, osiągać, by w 42 urodziny było jeszcze więcej że … 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: