Sens życia? Spełniać swe marzenia i marzyć :)

Oki, niech będzie. Przyznam się. Czuję się kobietą spełnioną. A przez to szczęśliwą. Oczywiście z wyjątkami tych chwil, gdy ten beznadziejny GBS o sobie przypomina.

Lubię planować, wyznaczać sobie cele, dążyć do ich realizacji. Bo prawdziwym szczęściem nie jest posiadanie tylko oczekiwanie i zbliżanie się do wymarzonego celu. Moment osiągnięcia celu jest kulminacyjny. A później? Człowiek szybko się przyzwyczaja do dobrego i czasem już po chwili nie docenia tego co osiągnął. Ja mam wszysctko o czym marzyłam. Marzyłam o romantycznym, czułym, inteligentnym i przystojnym mężu – mam cudownego Misiaczka, który daje mi codziennie odczuć, że jestem kochana. Marzyłam o przesłodkim małym łobuziaku – mam cudowną córeczkę, która wygląda jak aniołek, a łobuzuje jak prawdziwy chłopak. Marzyłam by zarządzać własną firmą. I mam firmę. Do wszystkiego dochodzę sama. Powoli.  Kiedyś marzyłam by kupić sobie samochód. Ale nie byle jaki. Peugeota 206. I mówiłam wszystkim, że kupię go sobie przed 26 urodzinami. I zdążyłam – 2 miesiące przed urodzinami 🙂 Mam szczęście, wysoko stawiam sobie cele ale udaje mi się je realizować. Może ten GBS to cena za sprzyjające mi całe życie szczęście?

Ostatnio marzyłam o wakacjach. I w końcu postanowione. Wycieczka wykupiona. Równo za dwa tygodnie wylatujemy ja i moje misiaki na Majorkę. Ale się cieszę. Czuję, ze będzie fajnie. Odpoczniemy. Zregenerujemy się. Grubą kreską oddzielimy się od okresu szpitalno-rehabilitacyjnego. A co! W końcu książę i księżniczka żyją długo i szczęśliwie …. cieszą się sobą, życiem, małymi księżniczkami ….. a nie martwią się nawrotami, drętwieniami.

Za 2 tygodnie wylatuję. Cieszę się. Od razy lepiej się czuję 🙂 I z GBS też wygram. Gwarantuję!

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: